Realizácie – Drevené parkety

  1. Úvod
  2.  » 
  3. Realizácie
  4.  » Parkety

Drevené parkety

Vyrábame výlučne trojvrstvové drevené parkety v zložení smrek -smrek -dub so systémom pero -drážka špeciálne na zákazky. Nášľapná vrstva je dubová lamela hrubá 4mm. Zákazník si sám vyberá typ, hrúbku, šírku, dĺžku, farebné prevedenie a povrchovú úpravu. Sám si tak vytvára cenu. Čím je parketa užšia a kratšia, tým je cena za m2 nižšia.

Drevené parkety od Vila Parket

Výroba aj montáž drevených parkiet pod dohľadom profesionálov

 

S nami máte istotu, že vaša drevená podlaha bude dokonalá po každej stránke. Postaráme sa o výrobu vysokokvalitných parkiet na mieru vašich predstáv, ako aj o samotnú montáž. Rozhodnúť sa môžete pre lepenie drevených parkiet v spojoch do drážky a ukladanie na podložku alebo pre celoplošné lepenie na poter.

 

Naše drevené parkety sú tiež vhodné pre akýkoľvek typ podlahového vykurovania – či už vodovodné alebo elektrické. Drevené parkety vám radi predvedieme v našej pobočne na Orave v Tvrdošíne alebo vám bezplatné vzorky zašleme poštou na vašu adresu. Ako klient uhradíte len poštovné. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Pôsobíme najmä v Bratislave, ale aj v Trnave, Trenčíne či v Žiline a po dohode v rámci celého Slovenska.

Vyberte si kvalitné drevené parkety s jedinečným dizajnom a dlhou životnosťou

 

V našej ponuke nájdete výlučne drevené parkety z vysokokvalitných materiálov. Tvorené sú spravidla trojvrstvou smrek – smrek – dub, čo parketám dodáva jedinečné funkčné vlastnosti a dlhú životnosť. Nášľapnú vrstvu drevených parkiet tvorí dubová lamela hrubá 4 mm. Zvoliť si u nás tiež môžete typ, hrúbku, šírku, dĺžku, farebné prevedenie, ako aj povrchovú úpravu drevených parkiet.

 

Dodacia doba drevených parkiet na mieru vašich požiadaviek je 3 až 6 týždňov, v závislosti od veľkosti objednávky. Spoľahnúť sa môžete na výhodnú cenu drevených parkiet, ktorá sa odvíja od konkrétneho prevedenia parkiet. Spravidla platí, čím kratšie a užšie parkety si vyberiete, tým nižšia bude konečná cena. Drevené podlahy radi dizajnovo a farebne skombinujeme aj s výrobou drevených schodov, čím získate krásny a kompaktný vizuál vášho interiéru. Doplniť ich môžete aj o drevené obklady či elegantný drevený jedálenský stôl.

Kvalitné parkety na mieru vášho interiéru

 

Kvalitné drevené parkety pre vás vyrobíme na mieru vašich predstáv a požiadaviek. Drevo je jedinečným materiálom, ktorý sa skvele vyníma v každom interiéri. Rovnako je ľahko kombinovateľné s rôznymi ďalšími materiálmi či rozličnými farbami. Drevené parkety sa tak rýchlo stanú skvelou podlahovou krytinou aj do vašich interiérov.

 

Ako slovenský výrobca drevených podláh pôsobíme na trhu už viac než 30 rokov. Vďaka neustálemu zlepšovaniu našich technológií a výrobných postupov vám dnes ponúkame drevené parkety najvyššej kvality. Vyrábame výlučne trojvrstvové drevené parkety. Ich vysoké kvalitatívne vlastnosti, estetický dizajn a dlhoročná funkčnosť vám garantujeme.

Ukážky naších prác

Máte záujem o našu ponuku?

Ak Vás zaujala nejaká podlaha, zašlite nám prosím jej link na mail a môžeme Vám vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte či už mailom alebo telefonicky.

1 + 6 =