Realizácie – Schody do domu

  1. Úvod
  2.  » 
  3. Realizácie
  4.  » Schody

Schody do domu

Vyrábame výlučne trojvrstvové drevené parkety v zložení smrek -smrek -dub so systémom pero -drážka špeciálne na zákazky. Nášľapná vrstva je dubová lamela hrubá 4mm. Zákazník si sám vyberá typ, hrúbku, šírku, dĺžku, farebné prevedenie a povrchovú úpravu. Sám si tak vytvára cenu. Čím je parketa užšia a kratšia, tým je cena za m2 nižšia.

Schody do domu od Vila Parket

Drevené schody do domu na mieru vašich predstáv

 

Túžite po drevených schodoch do vášho interiéru, ktoré budú dokonale ladiť s vašim interiérovým dizajnom? Ponúkame vám drevené schody do domu najvyššej kvality vyrobené z kvalitného dreva. Ako slovenský výrobca drevených podláhdrevených parkiet sme do našej ponuky zaradili aj výrobu drevených schodov do domu na základe vysokého dopytu našich zákazníkov.

 

Práci s drevom dôkladne rozumieme. Postaráme sa o výrobu schodov do domu na mieru vašich predstáv a na mieru potrieb vášho bývania. Vieme, že každý interiér je jedinečný a niečím výnimočný. Radi vám pomôžeme s návrhom najvhodnejšieho riešenia pre váš interiér. Následne zabezpečíme výrobu drevených schodov a ich montáž priamo vo vašom interiéri.

Prečo sa rozhodnúť pre drevené schody do domu?

 

Drevené schody do domu sú zárukou jedinečného dizajnu, dlhoročnej stálosti materiálu a samozrejme vizuálu, ktorý interiéru dodá nádych prírody. Drevené schody do domu sú ekologickým riešením. Tie vaše radi skombinujeme s vašou pôvodnou drevenou podlahou alebo sa postaráme o realizáciu vašich nových drevených schodov a drevených parkiet súčasne.

Efektívnou kombináciou podlahy a schodov získate elegantný a harmonický interiérový dizajn. Drevený dizajn vášho interiéru môžete doplniť aj o drevený jedálenský stôl našej výroby. Rovnako, drevené schody do domu sú ľahko kombinovateľné s rôznymi ďalšími materiálmi, ako aj rozličnými farbami. Rozhodnúť sa môžete pre drevené prevedenie schodov v odtieňoch – Dub Natur alebo Dub Rustica. Pre lepšiu predstavu si môžete pozrieť naše realizácie drevených schodov v interiéroch rodinných domov v našej galérii.

Investícia do drevených schodov do domu je celoživotnou investíciou

 

Investícia do kvalitných drevených schodov do domu je investíciou do elegancie, vysokej kvality a dlhej životnosti. Drevené schody vám budú slúžiť dlhé roky. Neraz sú viacgeneračným riešením interiérov rodinných domov. Vzorky materiálov pre drevené schody do domu si môžete prísť pozrieť osobne do našej pobočky na Orave v Tvrdošíne alebo nás požiadať o ich zaslanie na vašu adresu – ako klient uhradíte len poštovné.

 

Realizáciu a montáž drevených schodov do domu ponúkame najmä v Bratislave a okolí, ale aj v mestách Trnava, Trenčín či Žilina a po vzájomnej dohode aj v rámci celého Slovenska. Pre viac informácií nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Radi pre vás pripravíme návrh na mieru alebo vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku pre vami zvolený dizajn a parametre schodov do domu.

Ukážky naších prác

Máte záujem o našu ponuku?

Ak Vás zaujala nejaká podlaha, zašlite nám prosím jej link na mail a môžeme Vám vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte či už mailom alebo telefonicky.

2 + 14 =